NIMO droogkast sensortechnologie - Solano DC 120

NIMO droogkast sensortechnologie - Solano DC 120

De NIMO Solano DC 120 droogkast met sensortechnologie is in Noord-Europa een veelgebruikte oplossing, maar in onze regio nog relatief onbekend. Deze energiezuinige en snelle droogkast werkt met onderdruk (negative pressure), waardoor vochtige lucht niet in de ruimte ontsnapt. Ideaal voor het drog...

€ 5.205,00
breedte
hoogte
aansluitingAansluiting: 3-fase (3N), 400 V, 50 Hz, zekering 10 A (traag of automaat) Energieverbruik normaal (kWh): 4,2 (6 kg) Energieverbruik per kg (kWh): 0,7 Luchtstroom (m³/h): 250
afmetingenHoogte (mm): 1860 Breedte (mm): 1200 Diepte (mm): 650 Gewicht (kg): 145
capaciteitAantal uitschuifbare hangers: 3 Lengte hangend (m): 18 Aantal deurhaken: 0 Aantal handschoenhaken: 0 Aantal schoenenrekken: 0 Capaciteit (kg droge was): 6
kenmerkenDroogsysteem: Luchtafvoer Aantal programma's: 2 Geluidsniveau(dB): 57 Droogsensor: Ja Bedieningspaneel: Digitaal Programma controle / display: Elektronisch Oververhitting bescherming: Ja Kleur: Wit Deurscharnieren: Saloon Koelmiddel: n.v.t.

NIMO droogkast met sensortechnologie – Solano DC 120

De NIMO Solano DC 120 is een snelle en energiezuinige droogkast met geavanceerde sensortechnologie. Dankzij het gebruik van onderdruk (negative pressure) wordt voorkomen dat vochtige lucht de ruimte in lekt, wat zorgt voor een efficiënter en schoner droogproces.

De droogkast is ontworpen met gebruiksgemak in gedachten. De ingebouwde verlichting zorgt voor goed zicht tijdens het in- en uitladen van kleding. Binnenin is de kast uitgerust met 20 uitzwaaibare aluminium hangers, waardoor kledingstukken optimaal kunnen worden opgehangen en gelijkmatig drogen.

Het pluizenfilter en de elektronica zijn strategisch aan de bovenzijde geplaatst, wat onderhoud en service aanzienlijk vereenvoudigt.

Belangrijkste kenmerken:

  • Sensorgestuurde droogkast
  • Snelle en energiezuinige werking
  • Werkt met onderdruk (voorkomt luchtlekkage in de ruimte)
  • Ingebouwde verlichting voor optimaal gebruiksgemak
  • 20 uitzwaaibare aluminium hangers
  • Pluizenfilter en elektronica bovenin geplaatst (eenvoudig onderhoud)

Waarom een droogkast?

Er zijn veel redenen om voor een droogkast te kiezen:

  1. Energiezuinig NIMO droogkasten hebben veel verschillende programma's. Wat ze allemaal gemeen hebben, is dat ze energiezuinig zijn en u veel meer energie besparen dan traditionele wasdrogers.
  2. Zacht voor uw kleding Drogen in de droogtrommel veroorzaakt meer slijtage aan uw kledingstukken dan met wassen. De mechanische verwerking van de droger zorgt ervoor dat vezels uit de kleding loskomen wanneer de kleding tegen elkaar wordt gewreven. Uw kleding hangend laten drogen is het meest vriendelijk voor zowel uw kleding als voor het milieu. Yvette van Binki zocht uit waarom kleding vaak niet in de droger kan. Lees het artikel hier.

Veelgestelde vragen over NIMO droogkast sensortechnologie - Solano DC 120

Wat is de NIMO droogkast sensortechnologie - Solano DC 120?

De NIMO Solano DC 120 droogkast met sensortechnologie is in Noord-Europa een veelgebruikte oplossing, maar in onze regio nog relatief onbekend. Deze energiezuinige en snelle droogkast werkt met onderdruk (negative pressure), waardoor vochtige lucht niet in de ruimte ontsnapt. Ideaal voor het drog... Bekijk alle details op de productpagina.

Wat is de prijs en wat zit er inbegrepen?

Bij XARO is dit model verkrijgbaar voor € 5.205,00 inclusief btw. Levering in de gehele Benelux is gratis. Bekijk de actuele prijs voor eventuele acties.

Hoeveel was past erin?

De capaciteit bedraagt ca. Aantal uitschuifbare hangers: 3 Lengte hangend (m): 18 Aantal deurhaken: 0 Aantal handschoenhaken: 0 Aantal schoenenrekken: 0 Capaciteit (kg droge was): 6. In een droogkast hang of leg je wasgoed op rekken of haken - zonder draaiende trommel. Details op de productpagina.

Hoe installeer ik de luchtafvoer?

Zet de kast stabiel neer en voer de lucht met een zo kort mogelijke slang naar buiten (opening ca. 10 cm). Sluit niet aan op een schoorsteen of mechanische ventilatie.

Beschadigt een droogkast mijn kleding?

Nee. Anders dan een trommeldroger heeft een droogkast geen bewegende delen. Wasgoed hangt of ligt stil - minder risico op krimpen, vervilten of slijtage van delicate stoffen.

Is XARO de officiële importeur van NIMO?

Ja. XARO is exclusief importeur van Nimoverken (NIMO) droogkasten voor de Benelux. Je krijgt volledige garantie en ondersteuning. Bekijk alle NIMO droogkasten.

Hoe verloopt de levering?

De levering is gratis in de gehele Benelux. Optioneel kun je bij het afrekenen kiezen voor levering op etage.